Ja i mój pies, czyli jak wychować, zrozumieć i rozwiązać problemy ze swoim czworonożnym przyjacielem

mój pies, ja i mój pies, Wychowanie psa, pies i dziecko, , mowa ciała psa, problemy z psem EBOOK (pełna wersja: 147 str, pdf)

Joanna Liszka -Materka

Wydawnictwo : DOBRY EBOOK

Twój pies sprawia problemy? A może dopiero chcesz przygarnąć psa? Tresura psa i jego wychowanie nie musi być tak trudne, jak to się niekiedy wydaje. Gdy tylko poznasz zasady właściwego wychowania psa, zdziwisz się, jak bardzo pies może być Ci oddany, posłuszny i zdyscyplinowany – i to niezależnie od tego, czy to mały psiak czy dorosły pies! Ten eBook pokaże Ci, jak wychować psa oraz jak nauczyć psa reagowania na 56 różnych komend!

Ten poradnik to KOMPENDIUM WIEDZY na temat wychowania psa. W tym poradniku przeczytasz między innymi o takich zagadnieniach jak: Przygarnięcie psa, Rozwój szczeniaka, Wychowanie psa, Dziecko a pies, Seksualność i ciąża psa, Mowa ciała psa, Problemy z psem

Poznaj świat swojego psa, a Twój pupil na pewno odwdzięczy Ci się posłuszeństwem i oddaniem

Link do poradnika: Ja i mój pies, czyli jak wychować, zrozumieć i rozwiązać problemy ze swoim czworonożnym przyjacielem

(oryginalna strona sprzedażowa wydawnictwa DobryEbook – szczegółowy opis, opinie użytkowników, spis treści, darmowy fragment ebooka, 30-dniowa gwarancja satysfakcji udzielana przez wydawnictwo). Tam, od razu i bezpiecznie kupisz ten świetny poradnik.

Dodaj komentarz