Tania jazda samochodem

Tania jazda samochodem, Lech Baczyński, jazda samochodem, tania jazdaEBOOK (100 str, pdf), KSIĄŻKA (99 str )

Lech Baczyński

Znaleziono w : Złote Myśli

98 cennych rad, jak oszczędzić co najmniej 576 zł rocznie na paliwie.

„Twoja stacja benzynowa i koncerny paliwowe chcą, żebyś o tym nie wiedział…”

Czego między innymi dowiesz się z tej książki? że są takie pory dnia, w których opłaca się tankować bardziej niż w innych, że jeden drobny ruch pozwoli Ci zaoszczędzić na paliwie. Jak Internet może Ci pomóc zaoszczędzić na benzynie. Jaka niewielka część w Twoim samochodzie, gdy nie działa prawidłowo, powoduje wzrost zużycia paliwa nawet o 10%, a jaka inna część powinna być wymieniona (choć nie wydaje się bezpośrednio powiązana z paliwem) i kiedy; którą część samochodu należy dokładnie wyregulować, aby zaoszczędzić sporo na paliwie. Jaka substancja dolana do baku pozwoli Ci nieco zaoszczędzić. Co zrobić z kołami, by oszczędzić kilka (lub więcej) procent paliwa – kilka sposobów. Jak dwa wirtualne jajka pomogą Ci wydawać mniej na paliwo. Jaką przyjąć strategię jazdy, jak pokonywać niektóre odcinki trasy, co zrobić w określonych warunkach atmosferycznych, co zrobić by jeździć szybciej, zrywniej i oszczędniej. Jak zaczynać (kilka porad) i jak kończyć (też kilka porad) jazdę samochodem, by płacić mniej za paliwo.

Opinia jednego z czytelników poradnika: Wiedza zawarta w tej książce jest kilkaset razy droższa niż cena kupna książki. Polecam! Idealna inwestycja.”. Nic dodać, nic ująć…po prostu trzeba przeczytać.

Przeczytaj koniecznie cały opis ebooka „Tania jazda samochodem” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści).

Dodaj komentarz