Rutyna w związku

Rutyna w związku, rutyna, w związkuEBOOK (58str, pdf), AUDIOBOOK (123 minuty), KSIĄŻKA (58 str )

Anna Popis-Witkowska i Adrian Gasz

Znaleziono w : Złote Myśli

Poznaj 52 skuteczne i sprawdzone sposoby, które sprawią, że rutyna zniknie z Twojego związku.

Jesteście parą od lat. Mieszkacie razem. Popadliście w rutynę, rzadko ze sobą rozmawiacie, każde z Was ma swoje zajęcia, swoje obowiązki. Jak temu zaradzić? Kluczem do poprawy stanu Waszego związku jest robienie różnych rzeczy wspólnie oraz robienie czegoś dla partnera/partnerki. W ebooku przeczytasz między innymi o sposobach na rutynę takich jak: karteczki, masaż erotyczny, wspólne gotowanie lub przytulanie. Przeczytasz także o sposobach rozwiązywania wspólnych problemów.

Przydatność wiedzy zawartej w tej pozycji najlepiej przedstawić, cytując opinię jednej z czytelniczek: „Po przeczytaniu ebooka kłębiło mi się w głowie od piętrzących się myśli, dotarło do mnie jak daleko zapędziłem się jeżeli chodzi o rutynę w związku i od razu znalazłem receptę na mój problem. Lektura dostarczyła mi wiele ciekawych pomysłów z których korzystam do tej pory. Polecam gorąco wszystkim!!!”

Przeczytaj cały opis ebooka, audiobooka „Rutyna w związku” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści, darmowy fragment audiobooka)

1 thought on “Rutyna w związku

  1. Witam. Najciekawsze jest to, że kiedy zobaczyłem pierwszy raz tą książkę dopiero uświadomiłem sobie skalę rutyny w moim związku. Przeczytałem i znalazłem naprawdę fajne i przydatne rady jak zapobiec rutynie. Na chwilę obecną zaczynam wcielać w życie pomysły i porady z ebooka. Odezwę się i napiszę jak mi poszło. Pomysły z ebooka sa świetne więc jestem dobrej mysli. Pozdrawiam Radek

Dodaj komentarz