Poszukiwanie klienta

Poszukiwanie klienta, Artur Wojciechowski, poradnik dla handlowcaEBOOK (107 str, pdf), AUDIOBOOK (140 minut), KSIĄŻKA (107 str )

Artur Wojciechowski

Wydawnictwo: Złote Myśli

Dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak zdobywać nowych klientów i odnosić sukcesy w sprzedaży bezpośredniej?

Czego, między innymi dowiesz się z tego ebooka, audiobooka: Jak stworzyć profil klienta? Jak znaleźć nowych klientów? Jak wykorzystać istniejących klientów do pozyskania nowych? Jak skutecznie prosić o rekomendację i polecenie Cię znajomym? Jak kwalifikować potencjalnych klientów? Jak najlepiej wykorzystać e-mail w poszukiwaniu klientów? Jak stosować czteropunktową metodę kwalifikacji nazwisk? Jak identyfikować i eliminować „chińskie jaja”?

Obowiązkowa, bardzo dobrze oceniana przez czytelników lektura dla każdego handlowca i menadżera.

Przeczytaj cały opis ebooka, audiobooka „Poszukiwanie klienta” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści, wieczna gwarancja, dodatek)

1 thought on “Poszukiwanie klienta

  1. Konrad,z czego Ty się cieszysz, że macha Ci dłonią? a swoim pazyjrcif3łkom nie macha? jesteś zaszufladkowany jako pazyjrciel i to raczej nie jest powf3d do radości, jeśli coś z nią planujesz Jeśli chcesz coś zyskać bądź gotf3w to stracić. Powiedz jej, że musicie się rozstać na jakiś czas, że zrywasz kontakt, powiedzmy na miesiąc-dwa. Zobaczysz jak zareaguje, czy rzeczywiście będzie Jej Cię brakowało….

Dodaj komentarz