HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…

HYIP, Piotr Obmiński,  High Yield Investment ProgramEBOOK (143 str, pdf), KSIĄŻKA (143 str )

Piotr Obmiński

Znaleziono w : Złote Myśli

HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…wirtualna ruletka, czyli dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP.

HYIP to Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku, po angielsku High Yield Investment Program

Kto może odnieść sukces w inwestowaniu w HYIPy? W HYIP powinien inwestować jedynie ktoś kto posiada nieco pieniędzy, które mógłbyś bez wielkiej szkody utracić, ktoś kto posiada upodobania do ryzyka i nerwów ze stali, osoba posiadająca znajomość j. angielskiego oraz osoba, która posiada chęci i umiejętności uczenia się.

Z ebooka dowiesz się między innymi:

Czego potrzeba, by zarabiać na HYIPach – również nieco o psychologii inwestowania, a nawet o tym, jak szybko można zarobić milion dolarów, przy określonej stopie zwrotu. Jak inwestować – gdzie szukać HYIP-ów, jak korzystać z systemów wirtualnych płatności. Jakie strategie i taktyki możesz stosować – przekonasz się, jakie znaczenie ma wybór właściwej taktyki inwestowania. Jak maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo – od bezpiecznych przeglądarek internetowych, przez rozpoznawanie najbardziej godnych zaufania HYIP-ów, aż do kluczowego pytania – jak poznać, że program może wkrótce przestać płacić?

Unikalna publikacja zawierająca praktyczne podejście do inwestowania w HYIP.

Zanim kupisz, przeczytaj koniecznie cały opis ebooka „HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści, BONUS)

Dodaj komentarz