Gra o życie

Gra o życie, Dariusz Skraskowski (motywacja, sukces)EBOOK (84 str, pdf)

Dariusz Skraskowski

Znaleziono w : Złote Myśli

„Człowiek wygrywa życie, jeśli pragnie tego, czego może dokonać i dokonuje tego, czego pragnie.” – Dariusz Skraskowski. Dowiedz się jak to zrobić!

Kto jeszcze chce poznać największy w historii sekret motywacji?

Zapewne chciałbyś poznać odpowiedzi na pytania: Jak zamienić problemy w kuszące pragnienia? Jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień? Jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i poczuć w sobie energię wdzięczności? Jak akceptować rzeczy niezależne od nas i podejmować natchnione działania? Jak tę wiedzę i umiejętności wykorzystać praktycznie?

Sprawdź sam, jak dobrze czytelnicy oceniają ten poradnik np. Pan Grzegorz napisał: „SUPER REWELACJA! W życiu przeczytałem naprawdę sporo książek o tematyce motywacyjnej. Jednak „gra o życie” to moim zdaniem najlepszy (choć dość prosty) sposób na automotywację i motywację innych. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy na codzień potrzebują motywacji dla siebie (czytaj: wszystkim! 😉 ) oraz zajmują się pozytywnie rozumianą motywacją innych. Ogromne brawa dla autora. Warto dodać, że pozycja ta nie jest zlepkiem wielu innych publikacji (jak większość wydawanych w Polsce pozycji). To autorska, skuteczna metoda! Polecam!”

Zanim kupisz, przeczytaj koniecznie cały opis ebooka „Gra o życie” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści)

Dodaj komentarz