Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera – kompendium (część I i II)

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera część I ( diety, zdrowe odzywianie)Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera część II ( diety, zdrowe odzywianie)część I: EBOOK (90 str, pdf), KSIĄŻKA (91 str )

część II: EBOOK (65 str, pdf), KSIĄŻKA (68 str )

TOMASZ REZNER

Znaleziono w : Złote Myśli

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała?

Wyrzuć do kosza bezsensowne diety, nieskuteczne tabletki, tabele kalorii i inne bzdury, którymi atakują Cię ze wszystkich stron. Nadchodzi rewolucja!

Rewolucyjne podejście, które zostało w pełni docenione przez czytelników. Poniżej kilka, z wielu opinii na temat diety fizjologicznej Tomasza Reznera.

„Książka Tomasza Reznera jest pozycją niezwykle interesującą! Została napisana w sposób, który zachęca do czytania nie tylko dietetyków, a przede wszystkim tych, którzy chcą zmienić swój sposób odżywiania i zdrowo schudnąć”

„Bardzo ciekawa lektura.Tematy przedstawione zwięźle i zrozumiale .Mnóstwo informacji gotowych do stosowania na co dzień ( niektóre mnie zaskoczyły i wyprowadziły z błędu popełnianego wiele lat).To bardzo prosrty sposób na zdrowe życie.”

„Uważam, że wiadomości przedstawione w e-booku są niezwykle cenne dla każdego, kto chce dbać o swoje zdrowie i sylwetkę, no i oczywiście dla każdego, kto ma za sobą wiele diet (mniej czy bardziej skutecznych). Książka jest napisana przystępnym językiem i zawiera wiele ważnych wiadomości dotyczących odżywiania – momentami dość kontrowersyjnych. Sądzę, że wszystkie informacje i zalecenia okażą się skuteczne dla każdego.”

Zanim kupisz, przeczytaj koniecznie cały opis ebooka „Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera część I”„Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera część II” (oryginalne strony sprzedażowe – opis, opinie użytkowników, spis treści)

1 thought on “Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera – kompendium (część I i II)

Dodaj komentarz