Daytrading – amerykańskie rynki papierów wartościowych

Daytrading - amerykańskie rynki papierów wartościowych, Piotr SurdelEBOOK (93 str, pdf), KSIĄŻKA (93 str )

Piotr Surdel

Znaleziono w : Złote Myśli

Unikalna publikacja zawierająca praktyczne podejście do inwestowania na rynku NASDAQ i NYSE.

Z ebooka dowiesz się kim jest trader i daytrader oraz jak możesz zarabiać na rynkach NASDAQ i NYSE. Poznasz potrzebne oprogramowanie i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych błędów i cieszyć się dobrymi wynikami swoich działań na giełdzie.

Dodatkowo z ebooka dowiesz się o giełdzie akcji, metodyach daytradingu jak i normalnego handlu. Dowiesz się o drugim poziomie ceny oraz oknie czas i sprzedaż, co można z tych okien odczytać i co one znaczą. Znajdziesz opis dwóch głównych typów rynków finansowych wraz z ich wadami i zaletami. Dowiesz się, kim jest market maker, a kim specjalista. Znajdziesz listę i opis największych rynków akcji świata. Jeden z rozdziałów poświęcony został uregulowaniom rynków. Poznasz ciała nadzorujące rynki oraz zasady, których lepiej nie naginać. Na koniec autor przedstawia kilka pomysłów na temat tego, jak grać, żeby zarobić.

Oto jedna z wielu pozytywnych opinii, oddająca istotę przekazu ebooka: „Ksiażka pomogła mi ogarnac podstawy dotyczace daytradingu a mianowicie poznac podstawowe pojecia jakimi sie operuje podczas handlu, poznac roznego rodzaju sposoby gry a takze w jaki sposob czytac wzrosty i spadki wlacznie z wyjasnieniem obslugi programu do tradowania ogolnie ujmujac bardzo ciekawa ksiazka przeznaczona raczej dla ludzi ktorzy chca dopiero rozpoczac przygode i nie maja zbytnio duzej wiedzy na temat gieldy pozdrawiam!!!”

Zanim kupisz, przeczytaj koniecznie cały opis ebooka „Daytrading – amerykańskie rynki papierów wartościowych” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści, BONUS).

Dodaj komentarz