Akupresura w praktyce

akupresura, akupresura dłoni, akupresura punkty, akupresura stóp, Akupresura w praktyce pdfEBOOK (105 str, pdf), KSIĄŻKA (111 str )

Danuta Popowicz

Wydawnictwo: Złote Myśli

Jak skutecznie pozbyć się uciążliwych dolegliwości i wspomóc konwencjonalne leczenie wielu chorób? Zestawy punktów na 70 schorzeń.

Ty także możesz pozbyć się niektórych dolegliwości, dzięki ebookowi „Akupresura w praktyce”.

Z ebooka dowiesz się jak samodzielnie wykonywać zabiegi i na czym polega akupresura. W publikacji znajdziesz dokładną instrukcję wykonywania zabiegów, sposoby lokalizacji punktów, zestawy punktów na 70 schorzeń z opisami lokalizacji punktów i pomocnymi ilustracjami. Wśród nich znajdziesz zestawy na choroby układu krążenia, moczowego, oddechowego, trawienia, nerwowego, punkty przeciwbólowe, wzmacniające i wiele innych. Dodatkowo w ebooku znajdziesz trzy plansze, dokładnie przedstawiające rozmieszczenie punktów do akupresury na ciele człowieka.

Mając tego ebooka i stosując samodzielnie zabiegi akupresury, dużo zaoszczędzisz nie płacąc kilkadziesiąt złotych za jeden zabieg. Akupresura jest łatwa i możesz się jej nauczyć. Sprawdź opinię czytelników.

Przeczytaj cały opis ebooka „Akupresura w praktyce” (oryginalna strona sprzedażowa – opis, opinie użytkowników, spis treści, wieczna gwarancja)

1 thought on “Akupresura w praktyce

  1. Pingback: Norwegia

Dodaj komentarz